Operatsiooni õnnestumiseks peab alustama varakult ja pisiasjadest. Kõiki meie poolt antud ettekirjutusi tuleb rangelt jälgida. Sinu tervise huvides jätame endale juhiste eiramise korral õiguse tühistada või edasi lükata operatsiooni.

4 kuud enne operatsiooni Soovitame loobuda suitsetamisest.
1 kuu enne operatsiooni

Mõned vitamiinid võivad põhjustada operatsioonijärgset veritsust, suurendada põletiku tekkimise ohtu, tõsta vererõhku või muuta veresuhkru taset kehas. 

Loobu järgnevast

Kaalulangetamise eesmärgil manustatavad tooted
Kroom 
Punane päevakübar
Efedra 
Lõhnav neitsikummel 
Linaseemned 
Õli baasil toidulisandid
Küüslauk 
Ingver 
Hõlmikpuu
Ženšenn
Kava-pipar
Lagrits
Melatoniin
Serenoapalm
Naistepuna
Palderjanijuur
E-vitamiin
Kuningakepp

Umbes 3 nädalat enne operatsiooni toimub konsultatsioon ja teostame operatsioonieelsed uuringud Informeeri kirurgiaassistenti oma haigusloost ja tervisehäiretest (k.a allergiad ja ülitundlikkus mistahes ainete või olukordade suhtes). Saad saatekirjad vereanalüüsi tegemiseks. Vaid varaste vastuste korral saame jagada lisainstruktsioone ning väldime operatsiooni võimalikku edasilükkamist.
2 nädalat enne operatsiooni Loobuda keha keemilistest protseduuridest
1 nädal enne operatsiooni Loobu aspiriini ja muude verd vedeldavate ravimite, nt Ibuprofeni, Paracetamoli või Hjertemagnyli manustamisest.
4 tööpäeva enne operatsiooni Viimane võimalus tühistada operatsioon, hiljem lisandub 500 eur leppetrahv.
24 h enne operatsiooni Loobu alkoholist.
Operatsioonipäeval

 

Käi duši all ning pese pead. Ära kasuta näo- ja kehakreeme, habemeajamisbalsamit, näovett ega parfüümi. Rangelt on keelatud suitsetada. Loobu närimiskummist (v.a. kohaliku tuimestuse puhul). Tee kindlaks, et sul ei ole külmetushaigusi ega palavikku.
6 h enne operatsiooni Loobu toidust (v.a. kohaliku tuimestuse puhul).
4 h enne operatsiooni Loobu joogist (v.a. kohaliku tuimestuse puhul).
Kliinikusse tulles Soovitame valida mugavad ja eest avatavad rõivad. Näopiirkonna operatsiooni mähiste, tursete või verevalumite varjamiseks soovitame kaasa võtta mütsi, kapuutsiga riideesemed või päikseprillid. Võta kaasa isiklikud hügieenivahendid. Soovitame jätta koju väärisesemed. Soovitame organiseerida endale transport, sest operatsioonijärgselt ei ole autojuhtimine lubatud. Isikliku toidu ja joogi tarbimine ei ole lubatud. Võta kaasa rohud, mida igapäevaselt manustad.