Rinnaoperatsioonile tulek on naisele intiimne ja tähtis otsus. Seetõttu on meile oluline, et patsient saaks tulemusega rahul olla mitte ainult tänases päevas, vaid ka kaugemas tulevikus. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutame Christinas Clinicus vaid kõige kaasaegsemaid materjale ja tehnikaid, et otsuse langetamine tuleks kerge südamega.

Implantaatide valik

Christinas Clinic kasutab Motiva ja Mentori tooteid, mis on hetkel tehniliselt kõige täiuslikumad implantaadid maailmas.

Meil on pakkuda erinevates suurustes ümara ja anatoomilise (tilgakujulise) kujuga implantaate. Võimalik on valida pehme ja kohesiivsema täidise vahel, millest kumbki ei valgu organismis laiali isegi kesta purunemisel. Kogu valik koosneb üle 600-st erinevast implantaadist.

Kõikidele implantaadidele kehtib purunemisel eluaegne garantii. Samuti ei vaja implantaadid elu jooksul vahetamist. Kapslireaktsioonide garantiitingimused on implantaatidel erinevad, nendega saate lähemalt tutvuda konsultatsiooni käigus. 

3D pildid tulemusest juba enne operatsiooni

Ainukese kliinikuna Eestis pakume oma patsientidele võimalust näha operatsioonijärgset tulemust 3D mudelina.

Konsultatsiooni ajal toimub vestlus selleks spetsiaalselt koolitatud kirurgiaassistendiga. Vastavalt patsiendi soovidele ja võimalustele valitakse välja sobivaimad implantaadid. Seejärel luuakse patsiendi keha baasil 3D simulatsioonid võimalikust operatsiooni tulemusest. Simulatsiooni saab teha patsientidele, kellele ei ole varem rinnaimplantaate paigaldatud. Implantaatide vahetuse korral ei saa me pildistada patsiendi rindade algset seisundit ega teostada 3D simulatsiooni.