phalloplasty, penis widening (ingl)

Peenise paksendamise operatsiooniga on võimalik muuta peenise jämedust nii tavaolekus kui erekteerununa kuni 50% ulatuses.

Christinas Clinicus lisame peenisele jämedust rasvasiirdamise abiga. See on väheinvasiivne meetod, mis on tõestanud töökindlust oma võrdlemisi pika ajaloo jooksul. Rasvasiirdamisega peenisesse kaasnevad harva riskid ning võimalikuks probleemiks on vaid rasva taasimendumine kehasse pikema aja jooksul.

Operatsiooni alustuseks tehakse patsiendile rasvaimu kas kõhu- või reitepiirkonda. Sellele järgneb rasva puhastus- ja jaotusprotsess, mille käigus eraldatakse rasv ja tüvirakud. Saadud mass süstitakse omakorda peenisesse. Kuna süstimiseks kasutatavad kanüülid on peenikesed, siis antud piirkonda ei jää ka nähtavat haava ega armi.

Siirdatud rasvkoe maht sõltub naha elastsusest ning teistest füsioloogilistest võimalustest. Suurema rasvasiirdamise soovi korral võib 3-6 kuu möödudes teha ka kordava operatsiooni.

Peenise paksendamise operatsiooni on võimalik kombineerida peenise pikendamise operatsiooniga, kuid üheaegselt neid ei teostata. Kahe operatsiooni vahe peab olema vähemalt kolm kuud.

Enne konsultatsiooni:

valmistu konsultatsiooniks
tutvu riskide ja komplikatsioonidega

Enne operatsiooni: järgi operatsiooni-eelseid juhiseid
Pärast operatsiooni:  järgi operatsiooni-järgseid juhiseid
järgi haava ja armi hooldamise juhiseid
Narkoos:  üldnarkoos
Operatsiooni pikkus:  1.5 tundi 
Kliinikust anname kaasa: kirjalikud juhised järelraviks
antibiootikumid
Operatsiooni hinnad:   tutvu hinnakirjaga