- Artikkel ilmus ajakirjas Anne & Stiil, september 2017

 

Nahk räägib meie kohta nii mõndagi – kuidas me end tunneme, milline on meie elustiil ja palju muud. Vanuse lisandudes kaotame laubalt, meelekohtadelt ja silmakoobastest rasva ning näo ülemine osa näeb vanem välja. Vananemisilminguid on võimalik kosmeetika ja niisutavate kreemide abil vähendada, kuid kui otsite lahendust, mis ei tule veega pestes maha, siis millised on võimalused?

 

Aeroobikatreener ja kosmeetik Katrin Väli läbis juulis Christinas Clinic'us silmalaugude plastika operatsiooni ja ilusüstide protseduurid ning jagab oma kogemusi.

Katrin Väli: “Aastatega oli geneetika, igapäevane meikimine ja silmameigi vale eemaldamine jätnud oma jälje. Minu silmalaud olid langenud, kulmukaar asus väga kõrgel, nahk oli kuiv ja vajas sügavat niisutust. Naisena tean, kui tähtis on end hästi ja ilusana tunda ning samas mõistsin veel, et minu olukord hakkas tasapisi juba mu tööd segama – silmameik ei paistnud välja ning fotodel oli kulmukaar liiga kõrgel. Otsustasin külastada tunnustatud, 25. aastase kogemusega kliinikut Christinas Clinic ja uurida oma võimalusi. Kliiniku juhataja Brit-Carmen Norlan pakkus komplekset lähenemist – tervet näo noorendust ja hoolitsust. Leppisime kokku 3 protseduuri – täitesüstid, botuliintoksiini süstid ja silmalaugude plastika. Kirurg dr. Laasma viis läbi  täitesüstide ja botuliintoksiini süstide protseduurid. Poleks osanud oodatagi, et ilusüstid tõesti nii palju välimust muudavad. Tulemus oli väga ilus ja süstid andsid nahale nii erksa välimuse, et sain juba samal õhtul hulgaliselt komplimente. Võin oma kogemusest kinnitada, et ilusüstid tõesti toimivad ning meedias levinud hirmutamine “botox teeb kivinäoks” võib olla võimalik vaid ebakompetentse tegija käe läbi. Lisaks süstidele läbisin ka silmalaugude plastika operatsiooni, mida viis läbi plastikakirurg dr. Papeckys. Operatsioon kestis vaid 30 minutit, tuues välja minu ilusad, suured, mandlikujulised silmad. Olen tulemustega äärmiselt rahul ning tänan kogu Christinas Clinic'u meeskonda suurepärase töö eest.”

“Imeilus tulemus vaid 30 minutiga” Katrin Väli

 

Ülalaugude plastika – esteetilise kirurgia võimalus, mille puhul saab väikese sekkumisega teha suuri ja efektseid muudatusi.  Katrin´il eemaldati operatsiooni käigus silmade ümbert rasvasongad ja üleliigne rasv. Niidid võeti välja juba neljandal päeval pärast operatsiooni ning 3-4 nädalaga olid Katrin´i laud paranenud.

Botuliintoksiini süstid – mittekirurgiline protseduur, mis pikendab noorust ja aitab säilitada hea väljanägemise. Botuliintoksiini süstid on mõeldud näo miimikakortsude silumiseks ja ennetamiseks.  Katrin´il aitasid süstid kaotada miimikakortse otsmikult ja kulmude vahelt ning tuua kulmukaar õigele tasapinnale.

Täitesüstid – hüaluroonhapet sisaldav biogeel, mis aitab vananemisilmingutele vastu seista ja oma välimust parandada. Geel täidab kortsud, parandab näokontuure, taastab loomuliku koemahu ja hoiab naha niiskustasakaalu. Katrin´i näole andsid süstid värske ja puhanud väljanägemise ning niisutasid nahka sügavuti.

 

Tulemust kommenteerib Christinas Clinic'u juhataja Brit-Carmen Norlan: “Katrin on ilus noor naine, kuid meie juurde tulles oli näha, et vaja oli korrigeerida nii silmalauge kui niisutada näonahka. Kuiv ja pikaaegselt grimmiga kaetud nahk jätab inimesest 10-15 aastat vanema mulje. Katrini puhul andsid protseduurid suurepärase tulemuse - näolt oleks kadunud justkui 20 aastat.”

 

Loe täispikka intervjuud Katrin Väli’ga siit

 

Inimesed selles vestluses

Kommentaarid (2)

  • Külaline - Eha Mengel

    Tere!Kui sooviksin tulla esmasele nõustamisele,siis kui pikad on järjekorrad ning kui kalliks kogu kupatus maksma läheb? Tänud...

    0 Like Short URL:
  • Tere! Konsultatsiooni käigus saate kogu operatsiooni ja protseduure puudutava info. Konsultatsioonile aja broneerimiseks palume pöörduda registratuuri 604 9000 või info@cc.ee
    Ülalaugude operatsioon maksab 990€. Süstiprotseduuride hinda on raske ette prognoosida Teid nägemata ja olukorda hindamata.

    0 Like Short URL:

Jäta oma küsimus / kommentaar

Postita küsimus anonüümselt

0
Kommentaarid saadetakse administraatorile kinnitamiseks