„Ma armastan päikest“ on fraas, mida tihti kuuleme. Küsimus on aga selles, kas päike meid armastab. 

Suvel on mõnus päikese käes viibida, kuid tundideks end randa päevitama unustada ei tohiks. Liiga palju päikest on ohtlik, sellega peab oskama piiri pidada. Ülemäärase päikesekiirguse tagajärgedeks võivad olla enneaegne vananemine, fotokahjustused ja oht haigestuda nahavähki. 

Tunnustatud luksusbränd Dermastir pakub erinevaid nahahooldustooteid, mis kaitsevad nahka UV-kiirte eest. 

 

 

SUN PROTECTION 50+

Kaaviariga päikesekaitsekreem vaakumpakendis

Vedel päikesekaitsekreem, millel on palju omadusi ja mis annab pika toimega kaitse päikesekiirte eest. Dermastir Sun Protection päikesekaitsekreem ennetab ja lükkab edasi kortsude teket. Dermastir päikesekaitsekreem kaitsefaktoriga 50+ on vajalik nahale, millel tekivad kergesti pigmendilaigud. 

Kaaviar on luksuslik koostisaine, mis toidab nahka ning taastab toitaineid - ja just seda on päikese käes olles kõige enam vaja. Tänu Dermastir vaakumpakendile säilivad päikesekaitsefaktorid ja koostisained ka pärast pakendi avamist. Pakend koosneb kolmest purgist, mis on ühte purki kokku paigutatud - see loob kaitsva efekti, mille tulemusel on kreemis olevad filtrid UV kiirte eest kaitstud. 

 Dermastir Sun Protection päikesekaitsekreem on veekindel ning saadaval valge ja toonitud variandina. 

*SPF 50+ 

*Kaaviari ekstrakt

*Vaakumpakend

 

FILLER SUN POWDER SPF 50 +

Päikesekaitse uus tase

Dermastiri päikesekaitsepuuder kaitseb nahka UVA- ja UVB-kiirguse eest ning puudris sisalduvad kollageeniosakesed täidavad olemasolevaid kortse. Tootele on lisatud aktiivset C-vitamiini, mis ennetab pigmenteerumist. Dermastiri päikesepuuder on matistava efektiga ning kaitseb nahka higi eest,  mis võib tekkida päikese käes viibides. Päikesepuudrit võib erinevalt päiksekaitsekreemidest kasutada kandes seda meigi peale. Päikesekaitsepuuder on veekindel. 

*SPF 50+

*C-vitamiin

*Kollageen 

 

DAY CREAM 30+

Intensiivselt toitev päikesefaktoriga kreem

Dermastir päevakreem on kortsude teket ennetav päikesekaitsefaktoriga kaaviari kreem. Kaaviar on väga luksuslik vananemisvastane koostisaine, mis oksüdeerub väga kergesti ja on seetõttu parimal moel pakendatud Dermastir vaakumpakendisse. Kaaviari kreem sobib igas vanuses kõikidele nahatüüpidele, sellel on kaitsev toime tänu koostisainetele, mis taastavad tervele nahale omase niiskuse taseme. Dermastir Caviar Day Cream SPF 30+ sisaldab Alta Care Laboratories poolt loodud innovaatilist vananemisvastase toimega kompleksi, mis koosneb kaaviarist, väärtuslikest fütoekstraktidest, vitamiinidest, antioksüdantidest ja aminohapetest. See kreem on saadaval valges või toonitud versioonis. 

*SPF 30 +

*Kaaviari ekstrakt

*Aminohapped

 

Kommentaarid

  • Kommentaarid hetkel puuduvad

Jäta oma küsimus / kommentaar

Postita küsimus anonüümselt

0
Kommentaarid saadetakse administraatorile kinnitamiseks